Nejdříve potřebuji mít dostatek informací, abych Vás i Váš business či projekt dostatečně pochopila. Musíme si sjednotit představy a mít obě strany jistotu, že očekáváme od naší spolupráce to samé. Nepustím se do projektů, u kterých si nejsem jistá, že dopadnou dobře (tj. v mém pojetí nad očekávání zákazníka a v domluveném termínu).

Proč najmout Sábu?

Win-win nebo nic

Nepodpořím plánování nesmyslného webu ani projekty, které nejsou vhodné pro Vaši cílovou skupinu. Stejně tak se nepustím do něčeho nad své vlastní síly.

Žádné: „Ale tohle jsem si nepředstavoval“

Dávám důraz na komunikaci a chci mít jistotu, že jsme se obě strany navzájem pochopili, a že očekáváme od naší spolupráce to samé.

Dívám se na věci komplexně 

Hledám souvislosti. Stále a všude. Díky tomu dokáži navrhnout funkční řešení s ohledem na vaše dosavadní potřeby a přitom beru v úvahu i pravděpodobné budoucí požadavky.

Váš projekt budu brát jako svůj vlastní 

Jsem precizní. A detailista. Neodvedu práci, se kterou bych sama nebyla spokojená. Můžete si být jisti, že dostáváte to nejlepší, co je v mých silách.

Full-service

Ode mě nedostanete poloviční řešení, které si budete muset doladit sami. Práci předávám 100% hotovou.

Řeknu Vám, co si myslím

Díky všeobecným znalostem marketingu Vám dám zpětnou vazbu na Vaše zadání a přání. Vaše současné i budoucí internetové aktivity Vám pomohu smysluplně propojit.

Řekli o mně…

Spolupráce se Sábou při tvorbě našich webových stránek byla naprosto profesionální a skvělá. Všechny změny s námi poctivě přibírala. Výborný přístup k našim požadavkům. Se spoustou z nich nám poradila, jak vyřešit lépe, aby vše šlapalo jak má. Nám, jako absolutním laikům vytvořila od A do Z stránky na míru, aby byly jednoduché i na údržbu pro nás. Ochotně se vším poradila. Rovněž údržbu stránek po IT stránce nám po vzájemné dohodě obstarává. Závěrem bychom dodali, že všem jednoznačně doporučujeme. Ochota, profesionalita, příjemné vystupování, kvalitní a nápaditá práce a vždy s ůsměvem. Sabino, moc Vám za vše děkujeme!!! I díky Vám nám naše praxe a apartmán začíná pořádně šlapat. Za nás jednička s velkou hvězdou.
Masáže čtyřiruce.cz, apartmán v Krkonoších

Oldřiška a Pepa Brandtlovi

Sába získala velmi rychle povědomí o tom, co potřebujeme na sociálních sítích zviditelnit. Spoustu informací o našich produktech a službách si vyhledala sama z dostupných informací. Nikdy nebylo potřeba sáhodlouhé vysvětlování a domlouvání na tom, co se kdy a kde objeví. Sama přichází s návrhy, jak by to mělo plynout a na sebe navazovat, aby to do sebe zapadalo. Nedělá slepě jen to, o co jí napíšete. Ale naopak, pokud od Vás potřebuje nějaké další info, bude Vás prudit a nenechá to usnout. Má výborný time management, deadlajny, na kterých se s ní domluvíte, platí, protože neslibuje to, co nedokáže dodržet.

Ski-instruktoři.cz

Martin Klička

Děkuji Sábě za skvělé stránky, které přesně korenspondují s naším Glampingem.  Sába si naši zahradu prohlédla, vyptala se na všechny podrobnosti a vytvořila stránky které jsou čisté, přehledné, dokáží upoutat a předat atmosféru našeho kouzelného místa.  

Glamping Mileč

Jana Vlčková

Co za to?

Každý projekt je individuální. Webové stránky hodnotím jako celek. Někdo potřebuje statický web, někdo vícejazyčný, někde je potřeba minimum externích zásahů, někde je zase potřeba funkčnost webu výrazně rozšířit, tak aby lépe plnil svůj účel. Každopádně na ceně (případně cenovém rozmezí) a na dodaném výsledku se spolu dohodneme hned na začátku.

Při stanovení ceny webu beru v úvahu několik faktorů 

Máte obsah a potřebnou grafiku

Máte o webu jasnou představu, připravený obsah a informace, které na webu chcete mít. K tomu máte už i třeba vlastní logo, obrázky, fotografie, které mi můžete dodat.

Web od nuly

Trošku tušíte, k čemu Vám web bude. Ale potřebujete pomoct vymyslet zobrazované informace, sepsat obsah, připravit grafické doplňky (obrázky, ikony…) a rádi to necháte na mně.

Žádná speciální funkčnost

Stránky mají být statické. Jakmile budou hotové, nechcete s nimi mít další práci, pravděpodobně pár let zůstanou beze změny. S případnými úpravami se obrátíte na mě.

Živý, aktivní web

Stránky chcete “živé”, chcete je obstarávat a udržovat. Přidávat články, používat rezervační systém, vkládat recenze, měnit fotogalerie, přidávat videa. A co nejvíce se chcete naučit sami.

Máte doménu a hosting

Máte vlastní hosting, příp. máte ajťáka, který sám nasadí wordpress. Mně dáte akorát přístupy, abych nahrála finální stránky. O bezpečnost hostingu, PHP, příp. SSL zabezepečení se staráte sami.

Nemáte doménu ani hosting

Nemáte doménu ani hosting (a možná ani nevíte, co to je) a chcete pomoci s objednávkou, abyste si neobjednali nesmysl.  Veškerá bezpečnostní nastavení jsou na mně.

Nechcete ode mě web spravovat

Chcete stránky zveřejnit, ale o další potřebnou údržbu už nemáte zájem. Případné vyskytlé problémy budete řešit až nastanou. 

Chcete, abych se o web starala

Chcete, abych Vám stránky spravovala. Budu se starat o aktualizace, zálohy, pomáhat se správou a aktivně přicházet s nápady na vylepšení.

Pojďme to nezávazně probrat.