Nejdříve potřebuji mít dostatek informací, abych Vás i Váš business či projekt dostatečně pochopila. Musíme si sjednotit představy a mít obě strany jistotu, že očekáváme od naší spolupráce to samé. Nepustím se do projektů, u kterých si nejsem jistá, že dopadnou dobře (tj. v mém pojetí nad očekávání zákazníka a v domluveném termínu).

Proč najmout Sábu?

Win-win nebo nic

Nepodpořím plánování nesmyslného webu ani projekty, které nejsou vhodné pro Vaši cílovou skupinu. Stejně tak se nepustím do něčeho nad své vlastní síly.

Žádné: “Ale tohle jsem si nepředstavoval”

Dávám důraz na komunikaci a chci mít jistotu, že jsme se obě strany navzájem pochopili, a že očekáváme od naší spolupráce to samé.

Váš projekt budu brát jako svůj vlastní 

Jsem precizní. A detailista. Neodvedu práci, se kterou bych sama nebyla spokojená. Můžete si být jisti, že dostáváte to nejlepší, co je v mých silách.

Full-service

Ode mě nedostanete poloviční řešení, které si budete muset doladit sami. Práci předávám 100% hotovou.

Řeknu Vám, co si myslím

Díky všeobecným znalostem marketingu Vám dám zpětnou vazbu na Vaše zadání a přání. Vaše současné i budoucí internetové aktivity Vám pomohu smysluplně propojit.

Co za to?

Každý projekt je individuální. Webové stránky hodnotím jako celek. Někdo potřebuje statický web, někdo vícejazyčný, někde je potřeba minimum externích zásahů, někde je zase potřeba funkčnost webu výrazně rozšířit, tak aby lépe plnil svůj účel. Každopádně na ceně (případně cenovém rozmezí) a na dodaném výsledku se spolu dohodneme hned na začátku.

Při stanovení ceny webu beru v úvahu několik faktorů 

Máte obsah a potřebnou grafiku

Máte o webu jasnou představu, připravený obsah a informace, které na webu chcete mít. K tomu máte už i třeba vlastní logo, obrázky, fotografie, které mi můžete dodat.

Web od nuly

Trošku tušíte, k čemu Vám web bude. Ale potřebujete pomoct vymyslet zobrazované informace, sepsat obsah, připravit návrhy celkového vzhledu… a rádi to necháte na mně.

Žádná speciální funkčnost

Stránky mají být statické. Jakmile budou hotové, nechcete s nimi mít další práci, pravděpodobně pár let zůstanou beze změny. S případnými úpravami se obrátíte na mě.

Živý, aktivní web

Stránky chcete “živé”, chcete je obstarávat a udržovat. Přidávat články, používat rezervační systém, vkládat recenze, měnit fotogalerie, přidávat videa. A co nejvíce se chcete naučit sami.

Máte doménu a hosting

Máte vlastní hosting, příp. máte ajťáka, který sám nasadí wordpress. Mně dáte akorát přístupy, abych nahrála finální stránky. O bezpečnost hostingu, PHP, příp. SSL zabezepečení se staráte sami.

Nemáte doménu ani hosting

Nemáte doménu ani hosting (a možná ani nevíte, co to je) a chcete pomoci s objednávkou, abyste si neobjednali nesmysl, i s potřebným nastavením, aby byl web bezpečný.

Nechcete ode mě web udržovat

Chcete stránky zveřejnit, ale o další potřebnou údržbu už nemáte zájem. Případné vyskytlé problémy budete řešit až nastanou. 

Chcete, abych se o web starala

Chcete, abych Vám stránky udržovala. Budu se starat o aktualizace, pravidelné zálohy, pomáhat se správou a aktivně přicházet s nápady na vylepšení.

Přijde Vám to složité? Pojďme to raději probrat na kafe.

Orientační hodinovka

Správa webů či sociálních sítí, copywriting a grafické práce

Správa webů, konzultace, prezentace, komunikace, publikace a reklama na sociálních sítích, copywriting, příprava newsletterů, grafické práce a jiné potřebné detaily.

+/- 400.-