Nejdříve potřebuji mít dostatek informací, abych Vás i Váš business či projekt dostatečně pochopila. Musíme si sjednotit představy a mít obě strany jistotu, že očekáváme od naší spolupráce to samé. Nepustím se do projektů, u kterých si nejsem jistá, že dopadnou dobře (tj. v mém pojetí nad očekávání zákazníka a v domluveném termínu).

Proč najmout Sábu?

Win-win nebo nic

Nepodpořím plánování nesmyslného webu ani projekty, které nejsou vhodné pro Vaši cílovou skupinu. Stejně tak se nepustím do něčeho nad své vlastní síly.

Žádné: „Ale tohle jsem si nepředstavoval“

Dávám důraz na komunikaci a chci mít jistotu, že jsme se obě strany navzájem pochopili, a že očekáváme od naší spolupráce to samé.

Váš projekt budu brát jako svůj vlastní 

Jsem precizní. A detailista. Neodvedu práci, se kterou bych sama nebyla spokojená. Můžete si být jisti, že dostáváte to nejlepší, co je v mých silách.

Full-service

Ode mě nedostanete poloviční řešení, které si budete muset doladit sami. Práci předávám 100% hotovou.

Řeknu Vám, co si myslím

Díky všeobecným znalostem marketingu Vám dám zpětnou vazbu na Vaše zadání a přání. Vaše současné i budoucí internetové aktivity Vám pomohu smysluplně propojit.

Co za to?

Každý projekt je individuální. Nehodnotím webové stránky podle počtu funkčností či stránek, ale jako celek. Někdo potřebuje statický web, někdo vícejazyčný, někdo ocení uživatelsky přívětivě nastavenou administraci WordPressu, někde je potřeba minimum externích zásahů, někde je zase potřeba funkčnost webu výrazně rozšířit, tak aby lépe plnil svůj účel. Protože mě tato práce opravdu baví a jsem ve fázi sbírání referencí, tak věřím, že se rozumně domluvíme.

Orientační ceník webových stránek 

Předělání a redesign

Máte již nějakou náplň, doménu, zařízený hosting, logo, fotky či obrázky a trochu máte představu, co by měl Váš nový web splňovat za cíle.

+/- 8 500.- 

Web od nuly

Trošku tušíte, k čemu Vám web bude. Nemáte doménu, hosting, logo, ani použitelné obrázky, a moc nevíte, co byste tam vlastně psali.

+/- 13 000.- 

Takhle a přes noc

Něco máte, něco ne, ale máte přesnou představu. Nechcete si nechat poradit nebo to potřebujete hlavně hodně rychle. Jako ale fakt rychle, nejdéle druhý den.

+/- 30 000.- 

Orientační hodinovka

Správa webů či profilů, copywriting a grafické práce

Správa webů, prezentace a publikace na sociálních sítích, copywriting, newslettery, grafické práce a jiné potřebné detaily.

+/- 350.-

Pojďme to ale raději probrat na kafe.